O NAS


ROK 2017

Współpraca z grupą ETISOFT oraz poszerzenie działalności o sektor automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych.

W połowie 2017 roku nawiązano ścisłą współpracę z grupą ETISOFT, która zainwestowała kapitał w spółkę INTMAT Structures. W wyniku tego otwarto w INTMAT Structures nowy dział obejmujący sektor automatyzacji i robotyzacji hal produkcyjnych. W tym celu zatrudniono wyspecjalizowaną kadrę inżynierską obejmującą specjalistów z dziedziny Automatyki i Robotyki, Mechatroniki oraz Mechaniki i Budowy Maszyn.

ROK 2016

Przekształcenie firmy INTMAT w spółkę INTMAT Structures sp. z o.o.

Obecnie INTMAT przekształciło się w spółkę INTMAT Structures sp. z o.o., która oferuje swoim klientom kompleksowość  i fachowość w inteligentnych materiałach, doradztwo techniczne oraz szeroki zakres usług. Obecnie sprzedaż produktów ma charakter głównie marketingowy oraz pomaga przybliżyć zainteresowane osoby do technologii „smart materials”. Rozwój i badania pozwoliły na pozyskanie niezbędnej wiedzy, którą firma chętnie wykorzystuje do prowadzonych projektów w zakresie inteligentnych materiałów kompozytowych, wszelkiego rodzaju aktuatorów SMA oraz PIEZOELECTRIC obejmujących sektory lotnictwa, kosmonautyki, wojskowości oraz szkolnictwo.

ROK 2005

Powstanie firmy INTMAT w wyniku dynamicznego rozwoju dziedziny nauki zajmującej się materiałami inteligentnymi.

Nasze doświadczenie w tej dziedzinie sięga kilku lat wstecz, kiedy to w 2005 roku pozyskaliśmy do badań doświadczalnych stop SMA oraz ciecz magnetoreologiczną. Rozpoczęcie usług handlowych w skali kraju pomogło wprowadzić nowoczesne technologie na polski rynek. Firma INTMAT przez ten okres oferowała swoim klientom fachową wiedzę z zakresu „smart materials” popartą praktycznym doświadczeniem oraz gamę produktów „z półki”, a także produktów wykonywanych na specjalne zamówienie klienta dopasowanych do jego wymagań technicznych.